Bio Cestoviny Slim Pasta Penne 270 g - Slim Pasta
Kód: 36586



Podrobný popis
BIO Cestoviny Slim Pasta Penne - bezlepkové nízkokalorické cestoviny bez obsahu cukru, tuku a soli
BIO Cestoviny Slim Pasta Penne sú nízkokalorické cestoviny zo zmesi BIO konjakovej múky a BIO bezlepkovej ovsenej vlákniny (Juroat™). Konjac je rastlina z juhovýchodnej Ázie a v Japonsku je známa už niekoľko storočí. Hlavným benefitom cestovín je nulový obsah tuku a fakt, že sú tiež zdrojom vlákniny. Ďalšou výhodou je, že sú bez obsahu cukru, tuku, soli, lepku a nájdete v nich minimum kalórií. Cestoviny sú vhodné pre ľudí, ktorí dbajú na zdravý životný štýl , a zároveň si dopriať chutné jedlo. Vďaka svojmu zloženiu určite potešia aj veganov.
BIO Cestoviny Slim Pasta Penne a ich výhody
- sú vyrobené z konjakovej múky a bezlepkovej ovsenej vlákniny
- obsahujú menej kalórií ako bežné cestoviny
- neobsahujú tuk, lepok a soľ
- sú v BIO kvalite
- sú vhodné pre veganov
Zloženie
Pitná voda, bio sušená hľuza z konjaku* (3,4 %), bio ovsená bezlepková vláknina*.
* z ekologického poľnohospodárstva
Príprava
- Otvorte sáčok a vylejte z neho tekutinu.
- Opláchnite cestoviny pod studenou, tečúcou vodou (2-3 krát).
- Ohrievajte na panvici alebo v mikrovlnnej rúre (800 W) po dobu jednej minúty. Ak chcete Slim Pasta® ešte mäkšie, varte ich vo vode 5-20 minút.
- Dochutťe Slim Pasta® a pridajte ako prílohu k mäsu, do šalátu, polievky, omáčky.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 32 kJ / 9 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Produkt je potrebné spotrebovať do 2 dní od otvorenia a uchovať vo vzduchotesnej nádobe v čistej vode. Skladujte produkt pri teplote 5 - 25 °C, nezamrazujte, uchovajte na suchom mieste a chráňte pred teplom. Čistá hmotnosť je 200 g (270 g vrátane nálevu). Trvanlivosť produktu je uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | 709112457572 |
| Brutto váha: | 0.306000 |
| Značka: | Slim Pasta |
| Dĺžka: | 18.500000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 2.500000 |
| Netto váha: | 0.270000 |
| Počet kusov v balení: | 25 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
