BIO Cestoviny Slim Pasta Noodles Thai Style - Slim Pasta
Kód: 48874 71446 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Cestoviny Slim Pasta Noodles Thai Style - bezlepkové nízkokalorické cestoviny bez obsahu cukru, tuku a soli
BIO Cestoviny Slim Pasta Noodles Thai Style sú nízkokalorické cestoviny zo zmesi BIO konjakovej múky a BIO bezlepkovej ovsenej vlákniny (Juroat™). Konjac je rastlina z juhovýchodnej Ázie a v Japonsku je známa už niekoľko storočí. Hlavným benefitom cestovín je nulový obsah tuku a fakt, že sú tiež zdrojom vlákniny. Ďalšou výhodou je, že sú bez obsahu cukru, tuku, soli, lepku a nájdete v nich minimum kalórií. Cestoviny sú vhodné pre ľudí, ktorí dbajú na zdravý životný štýl, a zároveň si chcú dopriať chutné jedlo. Vďaka svojmu zloženiu určite potešia aj veganov.
BIO Cestoviny Slim Pasta Noodles Thai Style a ich výhody
- sú vyrobené z konjakovej múky a bezlepkovej ovsenej vlákniny
- obsahujú menej kalórií než bežné cestoviny
- neobsahujú tuk, lepok a soľ
- sú v BIO kvalite
- sú vhodné pre veganov
Zloženie
Pitná voda, BIO sušená hľuza z konjaku * (3,4%), BIO ovsená vláknina bezlepková *.
* z ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 36 kJ / 9 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 4,0 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Produkt je potrebné spotrebovať do 2 dní od otvorenia a uchovať vo vzduchotesnej nádobe v čistej vode. Skladujte produkt pri teplote 5 - 25 °C, nezamrazujte, uchovajte na suchom mieste a chráňte pred teplom. Čistá hmotnosť je 200 g (270 g vrátane nálevu). Trvanlivosť produktu je uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.295000 |
| Značka: | Slim Pasta |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 2.500000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Netto váha: | 0.270000 |
| Počet kusov v balení: | 25 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
