BIO Červená šošovica celá lúpaná - Country Life
Kód: 36991 69844 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Červená šošovica celá lúpaná - výživná strukovina s vysokým obsahom bielkovín
BIO Červená šošovica celá lúpaná je praktická strukovina zbavená šupky, preto ju nemusíte namáčať a rýchlo sa uvarí. Šošovica je výživná strukovina a vďaka obsahu bielkovín je obľúbená aj u vegánov. Aj keď sa nazýva červená, má oranžovú farbu a skvele sa hodí ako súčasť polievok, šalátov alebo placiek. Môžete si z nej tiež pripraviť nátierku, kašu, pridať ju do rizota, alebo ňou zahusťovať iné jedlá.
BIO Červená šošovica celá lúpaná a jej výhody
- strukovina zbavená šupky
- je výborným zdrojom bielkovín
- nemusí sa namáčať a rýchlo sa uvarí
- hodí sa do polievky, kaše alebo šalátu
Zloženie
Červená šošovica celá lúpaná.*
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 534 kJ / 362 kcal |
| Tuky | 2,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,6 g |
| Sacharidy | 54,9 g |
| z toho cukry | 2,3 g |
| Bielkoviny | 27,0 g |
| Soľ | 0,03 g |
Upozornenie
Skladujte pri relatívnej vlhkosti do 70 %. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sójových bôbov, orechov a sezamu.
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 7.014000 |
| Značka: | Country Life |
| Netto váha: | 7.000000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 36991 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
