BIO Červená quinoa - Country life
Kód: 49846



Podrobný popis
BIO Červená quinoa - chutná pseudoobilnina s obsahom bielkovín a sacharidov, vhodná ako príloha k rôznym pokrmom
BIO Červená quinoa je pseudoobilnina známa ako lahodný zdroj komplexných sacharidov a bielkovín. Ťažiť z tohto výživného obsahu môžete v kuchyni na široké množstvo spôsobov. BIO Červená quinoa má totiž neodolateľnú chuť na slaný aj sladký spôsob.
V prvom prípade je výborná ako príloha k mäsu a jeho rastlinným alternatívam, ale aj k duseným jedlám, grilovanej zelenine či omáčkam. Môžete ju pridať aj do šalátov či polievok, ktoré obohatí o množstvo komplexných živín. Ak máte radšej sladké pokrmy, BIO Červená quinoa je ideálna aj do lievancov, smoothies, nákypov či kaší. Očarí vás aj v kombinácii s medom, ovocím a orieškami, ktoré podľahlo už množstvo maškrtníkov. Navyše je vhodná aj pre vegánov.
BIO Červená quinoa a jej výhody
- je pseudoobilnina lahodnej chuti
- je zdrojom bielkovín
- doplňuje komplexné sacharidy
- má široké možnosti využitia v kuchyni
- dá sa pripraviť na slaný aj sladký spôsob
- hodí sa k mäsu a jeho alternatívam, duseným jedlám, ale aj do šalátov či polievok
- výživne obohatí lievance, smoothies, kaše či nákypy
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
BIO Quinoa červená *
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 590 kJ / 380 kcal |
| Tuky | 6,0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 68,0 g |
| - z toho cukry | 0,0 g |
| Bielkoviny | 12,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy lepku. Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %.
Alergény: Môže obsahovať lepok, arašidy, sóju, škrupinové plody a sezam.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Quinoa |
|---|---|
| EAN: | 8595016503505 |
| Brutto váha: | 0.256000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 9.000000 |
| Výška: | 11.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
