BIO Červená nelúpaná ryža - Country Life
Kód: 49936 81151 69886 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Červená ryža nelúpaná - lahodná príloha, ktorá vás očarí vždy čerstvou chuťou a širokým spektrom využitia v kuchyni
BIO Červená ryža nelúpaná je obľúbenou voľbou ako príloha k rôznym jedlám. Ocenia ju najmä ľudia, ktorí radi skúšajú nové chute a vyhľadávajú prirodzene bezlepkové potraviny. Pretože je nelúpaná, má svoju pevnú šupku, ktorá jej po uvarení zaisťuje ľahko chrumkavú konzistenciu. Jej vôňa sa dá prirovnať k orieškom a je predzvesťou vynikajúcej chuti, ktorá má naozaj široké možnosti využitia v kuchyni.
BIO Červená ryža nelúpaná sa dá pripraviť na slano k zeleninovým či mäsovým pokrmom. Vynikajúco chutí v polievkach a na novú úroveň posunie rizoto. Po uvarení sa dá pražiť, napríklad s výberom vašej obľúbenej zeleniny a hodí sa aj na prípravu šalátov. Okrem toho poteší aj tých, ktorí majú radi sladké jedlá, pretože je výbornou voľbou do ryžových nákypov. Jej výhodou je, že vydrží čerstvá a bez straty chuti aj pár dní. Z nutričného hľadiska je plná komplexných sacharidov.
BIO Červená ryža nelúpaná a jej výhody
- je lahodná príloha k rôznym jedlám
- má prirodzene bezlepkové zloženie
- obsahuje komplexné sacharidy
- hodí sa na prípravu slaných aj sladkých pokrmov
- má vynikajúcu chuť, orieškovú arómu a jemne chrumkavú konzistenciu
- vydrží čerstvá bez straty chuti aj pár dní po uvarení
Zloženie
BIO Červená ryža nelúpaná.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 528 kJ / 360 kcal |
| Tuky | 2,5 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,3 g |
| Sacharidy | 75,0g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bielkoviny | 2,7 g |
| Soľ | 0,02 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Môže obsahovať stopy lepku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.503000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 9.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
