Bio celozrnná jemná ražná múka - Probio
Kód: 40957
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO ražná celozrnná jemná múka s príjemnou vôňou bude ideálnou ingredienciou pre vaše obľúbené recepty
BIO ražná celozrnná jemná múka je vyrobená jemným mletím celých ražných zŕn v bio kvalite. Vyznačuje sa tmavšou farbou, príjemnou vôňou a nezameniteľnou chuťou. Je však tiež známa svojím vysokým obsahom vlákniny. Je ideálna pre prípravu kváskového chleba, pečenie domáceho chleba alebo perníkového cesta. Svoje využitie však nájde aj ako prísada alebo zahusťovadlo pri varení a pečení vašich obľúbených fitness receptov.
Zloženie
Celozrnná ražná múka*
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 449 kJ / 342 kcal |
| Tuky | 1,3 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,1 g |
| Sacharidy | 72,0 g |
| z toho cukry | 1,8 g |
| Vláknina | 9,0 g |
| Bielkoviny | 6,1 g |
| Soľ | 0,0 g |
Upozornenie
Obsahuje lepok. Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 75 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595582420794 |
| Brutto váha: | 1.000000 |
| Značka: | Probio |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
