BIO Cejlónska škorica mletá - Wolfberry
Kód: 36109
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Cejlónska škorica mletá - kvalitné sladké korenie do pečiva aj nápojov
BIO Cejlónska škorica mletá je považovaná za najkvalitnejšiu škoricu a vyrába sa z Škoricovníka cejlónskeho, ktorý rastie na Srí Lanke. Má typickú sladkú chuť, vďaka čomu sa skvele hodí na dochutenie rôznych pokrmov, pečiva a nápojov. Ide o kvalitný BIO produkt, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom vlákniny.

BIO Cejlónska škorica mletá a jej výhody
- kvalitný BIO zdroj škorice zo Srí Lanky
- je vhodná na dochutenie pokrmov aj nápojov
- má vysoký obsah vlákniny
Zloženie
100% BIO Cejlónska škorica (Cinnamomum zeylanicum) mletá.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1231 kJ / 294 kcal |
| Bielkoviny | 3,5 g |
| Tuky | 3,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Sacharidy | 37 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Vláknina | 53 g |
| Soľ | 0,07 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | 8594158032560 |
| Brutto váha: | 0.056000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 18.500000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 0.500000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
