BIO Bulgur špaldový - Country Life
Kód: 36973 74005 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Špaldový bulgur s obsahom bielkovín, vhodný na prípravu rizota, šalátov, polievok alebo náplní
BIO Špaldový bulgur z čisto rastlinných zdrojov v BIO kvalite a vhodný aj pre vegánov. Jeho príprava je skutočne rýchla a jednoduchá - poslúži na prípravu chutných jedál, ako je rizoto, šaláty, alebo ho môžete pridať do polievok, náplní, či použiť ako zahusťovadlo. Neobsahuje žiadnu pridanú soľ ani cukor a pýši sa obsahom bielkovín a nízkym podielom tukov.
BIO Špaldový bulgur a jeho výhody
- v bio kvalite
- je bohatým zdrojom bielkovín
- má nízky podiel tukov
- neobsahuje žiadnu pridanú soľ ani cukor
- má široké využitie v kuchyni
- je vhodný aj pre vegánov
Zloženie
Špalda.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1455 kJ / 344 kcal |
| Tuky | 2,4 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,4 g |
| Sacharidy | 62,9 g |
| z toho cukry | 0,62 g |
| Bielkoviny | 13,2 g |
| Soľ | 0,0 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné obilniny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.251000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 8.000000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 14.500000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
