BIO Biely morušovník - Purasana
Kód: 49711 70945 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Biela moruša - sušené plody moruše, ktoré si vás získajú svojou príjemne sladkou chuťou
BIO Biela moruša je rastlina, ktorá pochádza z Číny. Je sušená veľmi šetrným spôsobom, vďaka čomu si zachováva svoju typickú vôňu a chuť. BIO Biela moruša má tiež vysoký obsah vlákniny a výborne sa hodí napríklad do müsli, smoothies, tvarohov alebo jogurtov, ktorým navyše dodá príjemnú sladkú chuť. Môžete si ju však dať aj samostatne ako chutný snack alebo v chvíli, keď vás prepadne chuť na sladké.
BIO Biela moruša a jej výhody
- obsahuje 100 % sušené bobule bielej moruše v BIO kvalite
- má príjemnú sladkú chuť
- je vhodná do smoothies, tvarohu, jogurtov alebo müsli
- vhodná aj pre vegánov a vegetariánov
Zloženie
BIO sušená biela moruša (Morus alba).
Dávkovanie
Sušenú bielu morušu môžete konzumovať na cestách alebo si ju primiešať do müsli, jogurtu, tvarohu, či smoothies.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1422 kJ / 336 kcal |
| Tuky | 1,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 70,8 g |
| z toho cukry | 58 g |
| Vláknina | 11,7 g |
| Bielkoviny | 3,7 g |
| Soľ | 0,02 g |
Upozornenie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití sáčok pevne uzavrite.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 1.272000 |
| Značka: | Purasana |
| Netto váha: | 1.200000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 49711 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
