BIO Banánový prášok 250 g - Purasana
Kód: 48652



Podrobný popis
BIO Banánový prášok - organický banánový prášok na spestrenie raňajok
BIO Banánový prášok poteší všetkých milovníkov banánov. Získava sa sušením zrelých banánov priamo na strome. Má výraznú chuť a arómu, pretože ide o 100 % organický banánový prášok. Ulahodí vašim chuťovým a čuchovým bunkám presne tak, ako čerstvé a zrelé banány.
Ide o BIO ochucovadlo, ktoré dokáže zatočiť so stereotypom vášho smoothie, pretože mu dodá prekvapivo príjemnú chuť. Môžete s ním začať každé ráno tým, že ho pridáte do raňajkovej kaše, jogurtu alebo do neochuteného proteínu. Jeho použitie je však naozaj všestranné a hodí sa aj do rôznych sladkých fitness receptov.
BIO Banánový prášok a jeho výhody:
- 100 % organický banánový prášok
- má výraznú arómu a príjemnú chuť podobnú čerstvým banánom
- má široké využitie v rôznych receptoch
- je vhodný pre vegánov
Zloženie
100 % organický banánový prášok (Musa acuminata) z Ekvádoru.
Dávkovanie
Banánový prášok Purasana je ideálny na dochutenie smoothies, jogurtov, tvarohu, banánových chlebíkov a rôznych iných dezertov. Touto skvelou príchuťou môžete tiež ochutiť svoje koktaily.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1510 kJ / 355 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 81,2 g |
| - z toho cukry | 73,8 g |
| Vláknina | 5,7 g |
| Bielkoviny | 4,1 g |
| Soľ | 0,1 g* |
* z prirodzene sa vyskytujúceho sodíka
Upozornenie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití vrecko pevne uzavrite.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ochucovadlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 5400706613859 |
| Brutto váha: | 0.266000 |
| Značka: | Purasana |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 23.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
