Biela čokoláda s kokosom a vločkami - Xucker
Kód: 49813 70693 Zvoľte variant



Podrobný popis
Biela čokoláda s kokosom a vločkami bez obsahu palmového oleja, ktorá si vás získa svojou jedinečnou chuťou
Biela čokoláda s kokosom a vločkami bez obsahu palmového oleja, ktorá si vás získa svojou jedinečnou chuťou. Jemnej textúre čokolády dominuje sladidlo xylitol. Naopak v nej nenájdete ani stopu po balastných aditívach, GMO a sóji. Navyše, miesto hliníkového plastu je zabalená v kompostovateľnom prírodnom filme. Tak neváhajte a vychutnajte si pravú chuť čokolády bez výčitiek!
Biela čokoláda s kokosom a vločkami a jej výhody
- čokoláda bez pridaného cukru
- je sladená xylitolom
- je bez obsahu palmového oleja, aditív a GMO
- je balená v kompostovateľnom prírodnom filme
Zloženie
kakaové maslo, sladidlo (xylitol) 29,6%, sušené plnotučné mlieko, sušené odstredené mlieko, kokosové vločky 10%, pšeničné vločky 5%, topené maslo, emulgátor (slnečnicový lecitín), prírodná vanilková aróma, kokosová aróma. Obsah kakaa: minimálne 35%.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2245 kJ / 542 kcal |
| Tuky | 42 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 29 g |
| Sacharidy | 44 g |
| z toho cukry | 12 g |
| z toho viacsýtné alkoholy | 30 g |
| Bielkoviny | 8,2 g |
| Soľ | 0,28 g |
Upozornenie
Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred teplom. Pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok. Uchovávajte mimo dosahu zvierat! Aj malé množstvo xylitolu môže byť pre psy nebezpečné. Mačky na druhej strane xylitol bez problémov tolerujú. Môže obsahovať stopy orechov. Obsahuje lepok a mlieko. Produkt prirodzene obsahuje cukor. Vyrobené vo firme, ktorá tiež vyrába čokoládu s cukrom a sušeným mliekom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čokolády |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.088000 |
| Značka: | Xucker |
| Dĺžka: | 8.000000 |
| Šírka: | 16.000000 |
| Výška: | 1.000000 |
| Netto váha: | 0.080000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
