Beurer IL 50 BEU-IL50
Kód: 9174399
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* infračervená lampa* pro použití při nachlazení, svalových bolestí, ...
* keramické infračervené sklo !!!
* 100% blokování UV
* rozměr zářící plochy 15x16 cm
* 300 W
* digitální časovač 1 -15 min s automatickým vypnutím
* plynule nastavitelný úhel náklonu
* aktivní ventilace proti nadměrnému zahřívání
* navíjení kabelu
* delší životnost lampy o cca 250%
* madla na bocích pro snadnou manipulaci
* ochrana proti přehřátí
* 3 letá záruka
Přístroj je vybaven vysoce kvalitní keramickou skleněnou deskou „Ceramic Infrared“. Keramické skleněné desky spolu se světelným zdrojem slouží pro intenzivní a bezpečné ozařování infračerveným světlem.
Ozařováním infračerveným světlem se na člověka přenáší teplo. Ozářená kůže se více prokrví a v místě zahřátí se zvýší látková výměna. Účinky infračerveného světla povzbuzují ozdravné procesy těla; tyto procesy lze podporovat cíleně Infračervené světlo lze použít např. jako podpůrnou terapii při léčbě onemocnění ušních, nosních a krčních, jakož i pro podporu kosmetické péče obličej, především u nečisté pleti. Dále lze infračervené záření podpůrně použít při léčbě svalových napětí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4211125619008 |
| Farba (doplnková): | Čierna |
| Farba: | Biela |
| Použite na: | ozařování lidského těla |
| Časovač: | Áno |
| Polohovanie: | plynule nastavitelný úhel náklonu |
| Vyžarujúce: | keramické infračervené sklo 300 x 400 mm |
| Príkon [W]: | 300 |
| Napájanie: | AC 220 - 240 V, 50-60 Hz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
