BENQ Mobiuz EX2710S 27"
Kód: 9966213
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ Mobiuz EX2710SPresný a pohodlný obraz 27" herného monitora Mobiuz EX2710S je navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky herného priemyslu. Rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov, obnovovacia frekvencia 165 Hz, technológia FreeSync Premium a doba odozvy 1 ms zaručujú, že vám neunikne jediný detail. Použitá technológia IPS ponúka pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Exkluzívne technológie Color Vibrance, Black eQualizer a Light Tuner umožňujú ideálne nastavenie farieb a jasu. Medzi hlavné prednosti patrí technológia HDRi Intelligent Optimization, ktorá výrazne zlepšuje ostrosť, detaily a farby obsahu HDR. Jej funkcie regulácie jasu reagujú na okolité svetelné podmienky aj na konkrétny obsah. Monitor je tiež vybavený špeciálnym režimom Low Blue Light, ktorý šetrí vaše oči znížením vyžarovania modrého svetla. Pomáha aj technológia Flicker Free, ktorá potláča blikanie obrazovky a umožňuje vám hrať dlhšie bez zaťažovania očí. Ozvučenie zabezpečuje dvojica reproduktorov s celkovým výkonom 5 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna - strieborná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 4718755086588 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Výška [mm]: | 409 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Povrch displeja: | matný |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 216 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
