BENQ Mobiuz 27" LED EX2710U
Kód: 9984465
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ Mobiuz EX2710UPresný a pohodlný obraz 27" herného monitora Mobiuz EX2710U je navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky herného priemyslu. 4K Ultra HD rozlíšenie 3840 x 2160 pixelov, obnovovacia frekvencia 144 Hz, technológia FreeSync Premium Pro a doba odozvy 1 ms zaručujú, že vám neunikne jediný detail. Použitá technológia IPS ponúka pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Exkluzívne technológie Color Vibrance, Black eQualizer a Light Tuner umožňujú ideálne nastavenie farieb a jasu. Potešia aj zabudované reproduktory so subwooferom s celkovým výkonom 9 W.
Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 4x USB 3.0, 1x výstup na slúchadlá
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.63 kg |
| EAN: | 4718755087721 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 422 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 609 |
| Hĺbka [mm]: | 252 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
