BENQ Mobiuz 24" LED EX240N
Kód: 9984460
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ Mobiuz EX240NPresný a pohodlný 23,8" herný monitor Mobiuz EX240N je navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky herného priemyslu. Rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov, obnovovacia frekvencia 165 Hz, technológia FreeSync Premium a doba odozvy 1 ms sú zárukou, že vám neunikne jediný detail. Použitá technológia VA ponúka pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Exkluzívne technológie Color Vibrance, Black eQualizer a Light Tuner umožňujú ideálne nastavenie farieb a jasu. Potešia vás aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 5 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu: VA
Uhlopriečka: 23,8"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 3000:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna - sivá
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.66 kg |
| EAN: | 4718755089268 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 182 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,3 |
| Výška [mm]: | 421 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
