BENQ 32" PD3205UA
Kód: 122974
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ DesignVue PD3205UA31,5" monitor s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov ponúka 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Má kontrastný pomer 1 000 : 1, dobu odozvy 5 ms a jas 250 cd/m2. Široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne zabezpečujú pohodlné sledovanie. Funkcia Pivot a integrovaný rozbočovač USB ponúkajú aj možnosť nastavenia optimálnej orientácie monitora. K dispozícii sú aj dva porty USB typu C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia s výkonom až 90 W. Ozvučenie zabezpečujú stereofónne reproduktory s celkovým výkonom 5 W. Ergonomické rameno s montážou na stôl umožňuje umiestniť monitor do ideálnej polohy.
Súčasťou balenia sú káble HDMI, DisplayPort, USB, USB-C a diaľkový ovládač Hotkey Puck G2 na rýchle prepínanie nastaviteľných režimov obrazu bez nutnosti vstupu do ponuky. Okrem niekoľkých funkčných tlačidiel obsahuje tento diaľkový ovládač aj otočný volič, ktorý umožňuje rýchle nastavenie jasu, kontrastu alebo hlasitosti.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× DisplayPort, 1× HDMI, 3× USB 3.0, 2× USB Type-C, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Monitory Benq radu PD DesignVue a SW PhotoVue sú prvé monitory na svete, ktoré majú certifikát Pantone. Táto certifikácia zaručuje, že tieto modely monitorov sú presne farebne zladené s ostatnými výstupnými zariadeniami s licenciou Pantone.
Na zjednodušenie práce a pohodlnejšie a flexibilnejšie navrhovanie môžete použiť softvér monitora BenQ Display Pilot. Od verzie 1.0.9.5 sú podporované aj zariadenia s procesorom Apple M1.
Zákazníci, ktorí si zakúpia nové monitory BenQ série SW a PD, môžu na jeden rok bezplatne získať novú službu Pantone Connect Premium, ktorá prináša mnoho výhod pre vaše inteligentné zariadenie bez potreby zbytočne komplikovaného vybavenia, ako je kolorimeter. Viac informácií nájdete na stránke www.benq.eu/cs-cz/campaign/pantone-connect-redeem.html.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.7 kg |
| EAN: | 4718755090394 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 10,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 581 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 459 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
