BENQ 32" LED PD3205U
Kód: 9984449
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ DesignVue PD3205U31,5" monitor s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov ponúka 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Má kontrastný pomer 1000:1, dobu odozvy 5 ms a jas 250 cd/m2. Široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne zabezpečujú pohodlné sledovanie. Funkcia Pivot a integrovaný rozbočovač USB ponúkajú aj možnosť nastavenia optimálnej orientácie monitora. K dispozícii sú aj dva porty USB typu C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Ozvučenie zabezpečujú stereo reproduktory s celkovým výkonom 5 W.
Monitor sa dodáva s diaľkovým ovládačom Hotkey Puck G2, ktorý slúži na rýchle prepínanie medzi nastaviteľnými režimami obrazu bez nutnosti vstupu do ponuky. Okrem niekoľkých funkčných tlačidiel obsahuje tento diaľkový ovládač aj otočný volič, ktorý umožňuje rýchle nastavenie jasu, kontrastu alebo hlasitosti.
Súčasťou balenia sú káble USB typu C, HDMI a USB.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 31,5"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 3840 x 2160 px
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1x DisplayPort, 1x HDMI, 3x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x Mini USB (pre pripojenie Hotkey Puck G2), 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Monitory Benq radu PD DesignVue a SW PhotoVue sú prvé monitory na svete, ktoré majú certifikát Pantone. Táto certifikácia zaručuje, že tieto modely monitorov sú presne farebne zladené s ostatnými výstupnými zariadeniami s licenciou Pantone.
Na zjednodušenie práce a pohodlnejšie a flexibilnejšie navrhovanie môžete použiť softvér monitora BenQ Display Pilot. Od verzie 1.0.9.5 sú podporované aj zariadenia s procesorom Apple M1.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.16 kg |
| EAN: | 4718755086601 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 256 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 9,4 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 479 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
