BENQ 32" LED GW3290QT
Kód: 131649
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ GW3290QTTento 31,5" Quad HD monitor s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov ponúka 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Má kontrastný pomer 1000 : 1, dobu odozvy 5 ms a jas 350 cd/m2. Technológia IPS zaručuje pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Ďalšou výhodou je možnosť nastavenia optimálnej orientácie monitora vďaka funkcii Pivot. Monitor má integrovaný mikrofón s funkciou potlačenia šumu a stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. K dispozícii sú aj 3 porty USB 3.0 a dva porty USB-C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia s výkonom až 65 W. Vďaka technológii Daisy Chain môžete jednoducho pripojiť viac monitorov a pripojiť ich k počítaču pomocou jediného kábla.
Porty USB-A nie sú funkčné, pokiaľ nie je monitor pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
HDMI a USB-C kábel sú súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× vstup DisplayPort, 1× výstup DisplayPort, 2× USB-C, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× výstup na slúchadlá
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.6 kg |
| EAN: | 4718755089497 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 251 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Energetická trieda: | F |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,4 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 597 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
