BENQ 27" LED PD2725U
Kód: 9984447
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BenQ PD2725U27" monitor s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov. Ponúka kontrastný pomer 1200:1, dobu odozvy 5 ms, jas 250 cd/m2 a 100 % pokrytie farebného gamutu sRGB. Široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne zabezpečujú pohodlné sledovanie. Monitor šetrí vaše oči vďaka technológiám LowBlueLight a FlickerFree. K dispozícii sú dva porty USB 3.0 a dva porty Thunderbolt 3, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W a druhý až 15 W.
Monitor sa dodáva s diaľkovým ovládačom Hotkey Puck G2, ktorý slúži na rýchle prepínanie medzi nastaviteľnými režimami obrazu bez nutnosti vstupu do ponuky. Okrem niekoľkých funkčných tlačidiel obsahuje tento diaľkový ovládač aj otočný volič, ktorý umožňuje rýchle nastavenie jasu, kontrastu alebo hlasitosti.
Súčasťou balenia sú káble Thunderbolt 3, HDMI, mini DisplayPort na DisplayPort a USB.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu: IPS
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 3840 x 2160 px
Kontrastný pomer: 1200:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 2x USB 3.1 Gen1 (USB 3.0), 2x Thunderbolt 3
Farba: čierna
Monitory Benq radu PD DesignVue a SW PhotoVue sú prvé monitory na svete, ktoré majú certifikát Pantone. Táto certifikácia zaručuje, že tieto modely monitorov sú presne farebne zladené s ostatnými výstupnými zariadeniami s licenciou Pantone.
Na zjednodušenie práce a pohodlnejšie a flexibilnejšie navrhovanie môžete použiť softvér monitora BenQ Display Pilot. Od verzie 1.0.9.5 sú podporované aj zariadenia s procesorom Apple M1.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.8 kg |
| EAN: | 4718755084973 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 188 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Energetická trieda: | G |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 8,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 449 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
