BCAA Xtra Instant - ActivLab
Kód: 8614 55753 8635 Zvoľte variant



Podrobný popis
BCAA Xtra Instant – instantná zmes esenciálnych aminokyselín a glutamínu ideálna pred, počas aj po tréningu
BCAA Xtra Instant je aminokyselinová zmes bez cukru, ideálna pred, počas alebo po športovom výkone. Základ zloženia tvorí trojica rozvetvených aminokyselín L-leucín, L-izoleucín a L-valín, známych pod skratkou BCAA (Branched Chain Amino Acids) v dávke 5 g. Ide o esenciálne aminokyseliny, ktoré si naše telo nedokáže samo vytvoriť. Preto ich musíme pravidelne prijímať z potravy, doplnkov stravy a ďalších externých zdrojov. V tomto produkte sú BCAA zastúpené v optimálnom pomere 2:1:1 v prospech leucínu.
Zloženie je obohatené o 3,5 g L-glutamínu. Príprava je vďaka forme dobre rozpustného prášku maximálne jednoduchá. Stačí jednu 10g odmerku zmiešať s vodou a získate osviežujúci nápoj, ktorý si môžete vychutnať pred, počas aj po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa. Jednoducho si tak nájde svoje miesto v každodennej rutine silových aj vytrvalostných športovcov. Doplňte tieto aminokyseliny v podobe lahodného instantného nápoja.
BCAA Xtra Instant a jeho výhody
- instantná zmes aminokyselín bez cukru
- 5 g esenciálnych BCAA a 3,5 g L-glutamínu v jednej dávke
- BCAA sú v optimálnom pomere 2:1:1 v prospech leucínu
- ideálne pred, počas alebo po tréningu
- vyniká osviežujúcou chuťou
- má formu dobre rozpustného prášku
- bez cukru, lepku aj laktózy
Zloženie
Príchuť citrón: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: chinolínová žltá.
Príchuť pomaranč: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: chinolínová žltá, slnečná žltá.
Príchuť grep: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: slnečná žltá, košenilová červená*.
Príchuť vodný melón: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: košenilová červená*.
Dávkovanie
Rozmiešajte 1 odmerku prášku (10 g) v 250 ml vody a užívajte pred a po tréningu.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (10 g) |
|---|---|
| L-leucín | 2,5 g |
| L-izoleucín | 1,25 g |
| L-valín | 1,25 g |
| L-glutamín | 3,5 g |
Upozornenie
Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.
Po otvorení obal starostlivo uzatvárajte. Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.
Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.
Obsahuje sladidlá. Môže obsahovať deriváty obilnín obsahujúcich lepok, mlieko.
*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BCAA |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.613000 |
| Značka: | ActivLab |
| Dĺžka: | 11.500000 |
| Šírka: | 11.500000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
