BCAA Xtra - ActivLab
Kód: 5512



Podrobný popis
BCAA Xtra - doplnok výživy s obsahom BCAA a glutamínu pre lepšiu regeneráciu svalstva po tréningu

BCAA Xtra a jeho výhody
- je doplnok výživy na regeneráciu a ochranu svalovej hmoty
- podporuje syntézu svalových bielkovín
- obsahuje BCAA a glutamín
- neobsahuje umelé sladidlo aspartám
Zloženie
Príchuť Grapefruit: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, sladidlá: acesulfam K a sukralóza, farbivá: slnečná žlť a košenilová červeň*.
Príchuť Čierny ríbezľ: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, sladidlá: acesulfam K a sukralóza, farbivá: košenilová červeň*.
Príchuť Jahoda: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, sladidlá: acesulfam K a sukralóza, farbivo: košenilová červeň*.
Odporúčané dávkovanie
Rozpustite 10 g (2 čajové lyžičky) prípravku v 250 ml vody. Počas tréningových dní 10 g pred cvičením a 10 g následne po tréningu. V netréningové dni vám postačí jedna dávka 10 g pred jedlom.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (10 g) |
|---|---|
| L-leucín | 2,5 g |
| L-izoleucín | 1,25 g |
| L-valín | 1,25 g |
| L-glutamín | 3,5 g |
Upozornenie
Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Po otvorení je potrebné obal starostlivo uzatvárať. Výrobok nesmiete používať ako náhradu pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte na suchom mieste, pri teplote od 10 °C do 25 °C, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.
* Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BCAA |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.610000 |
| Značka: | ActivLab |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
