BCAA + 330 ml - NOCCO
Kód: 70414 37354 Zvoľte variant



Podrobný popis
BCAA + 330 ml - NOCCO - funkčný bezkofeínový RTD nápoj s obsahom 5 g BCAA, ktorý vďaka vitamínom B3, B6 a B12 prispieva k zníženiu únavy
BCAA + 330 ml - NOCCO je funkčný perlivý RTD nápoj, ktorý v jednej plechovke obsahuje len 20 kcal. V zložení sa nachádza 5000 mg BCAA, čo sú esenciálne aminokyseliny, ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť, a tak mu ich musíme pravidelne dodávať. V organizme plnia dôležitú úlohu, pretože sa podieľajú na syntéze bielkovín dôležitých pre udržanie a rast svalovej hmoty.
Nápoj je bezkofeínový, a tak si ho môžete bez obáv vypiť aj po večernom tréningu. Nevyhnutnou súčasťou je 6 vitamínov, ktoré sa podieľajú na optimálnom chode organizmu. Napríklad vitamín D má vplyv na správne fungovanie svalov a imunity. Vitamíny B3, B6 a B12 sú zase dôležité pre metabolizmus, nervový systém, psychiku, a navyše prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Medzi ďalšie obsiahnuté vitamíny patrí biotín či kyselina listová, ktorá ovplyvňuje správnu syntézu aminokyselín.
BCAA + 330 ml - NOCCO je perlivý nápoj pripravený na okamžitú konzumáciu. Vďaka praktickému baleniu v podobe ľahko otvárateľnej plechovky ho môžete mať všade so sebou.
BCAA + 330 ml - NOCCO a jeho výhody
- je funkčný perlivý RTD nápoj pripravený na okamžitú konzumáciu
- obsahuje 5 g BCAA a 6 vitamínov
- je bez kofeínu
- plechovka s nápojom má len 20 kcal
- pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
- má vplyv na správnu funkciu metabolizmu a svalov
- prispieva k správnej funkcii psychiky a nervového systému
- je v praktickej plechovke
Zloženie
Príchuť citrus baza: Voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (l-leucín, l-valín, l-izoleucín), vitamíny (kyselina listová, biotín, niacín, B6, B12 a D3 vitamíny), regulátory kyslosti (kyselina citrónová), aróma (citrusy, kvet čiernej bazy), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).
Príchuť karibik: Voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (l-leucín, l-valín, l-izoleucín), vitamíny (niacín, B6, kyselina listová, biotín, D, B12), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy (ananás, grep), sladidlo (sukralóza), farbivo (betakarotén).
Dávkovanie
Užite podľa chuti a potreby, maximálne 2 plechovky denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 330 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 84 kJ/20kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 5 g |
| Vitamín D | 5 µg |
| Biotín | 50 µg |
| Kyselina listová | 200 µg |
| Vitamín B3 (Niacín) | 16 mg |
| Vitamín B6 | 1,4 mg |
| Vitamín B12 | 2,5 µg |
| BCAA (l-leucín, l-valín, l-izoleucín) | 5000 mg |
Upozornenie
Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Dodržujte odporúčanú dennú dávku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BCAA |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 8.208000 |
| Značka: | NOCCO |
| Dĺžka: | 35.000000 |
| Šírka: | 35.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 7.900000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 29410 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
