BCAA 330 ml - NOCCO
Kód: 55102 30574 29415 81094 Zvoľte variant



Podrobný popis
BCAA 330 ml - NOCCO - funkčný RTD nápoj obsahujúci 3 g BCAA, kofeín a vitamíny
BCAA 330 ml - NOCCO je funkčný RTD nápoj, ktorý v jednej plechovke obsahuje len 12 kcal. V zložení sa nachádza 3000 mg BCAA, čo sú esenciálne aminokyseliny, ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť, a tak mu ich musíme pravidelne dodávať. V organizme plnia dôležitú úlohu, pretože sa podieľajú na syntéze bielkovín dôležitých pre udržanie a rast svalovej hmoty. V nápoji nájdete tiež 180 mg kofeínu, ktorý dokáže spoľahlivo nabudiť a motivovať pred výkonom. Nevyhnutnou súčasťou je však aj 6 vitamínov, ktoré sa podieľajú na optimálnom chode organizmu. Napríklad vitamín D má vplyv na správne fungovanie svalov a imunity. Vitamíny B3, B6 a B12 sú zase dôležité pre energetický metabolizmus, nervový systém, psychiku, a navyše prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Medzi ďalšie obsiahnuté vitamíny patrí biotín či kyselina listová, ktorá ovplyvňuje správnu syntézu aminokyselín.
BCAA 330 ml - NOCCO je nápoj pripravený na okamžitú konzumáciu. Vďaka praktickému baleniu v podobe ľahko otvárateľnej plechovky ho môžete mať všade so sebou.
BCAA 330 ml - NOCCO a jeho výhody
- je funkčný RTD nápoj pripravený na okamžitú konzumáciu
- obsahuje 3 g BCAA
- vďaka kofeínu nabudí pred výkonom
- obsahuje 6 vitamínov
- plechovka s nápojom má len 12 kcal
- pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
- má vplyv na správnu funkciu metabolizmu a svalov
- prispieva k správnej funkcii psychiky a nervového systému
- je v praktickej plechovke
Zloženie
Príchuť caribbean (ananás a žltý grep): voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (l-leucín, l-valín, l-izoleucín), taurín, l-karnitín, kofeín, extrakt zo zeleného čaju, vitamíny (kyselina listová, biotín, niacín, B6, B12 a D), regulátory kyslosti (kyselina citrónová), aróma (ananás, grapefruit), sladidlo (sukralóza) a farbivo (betakarotén).
Príchuť miami (jahoda): voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (l-leucín, l-valín, l-izoleucín), kofeín, extrakt zo zeleného čaju, vitamíny (kyselina listová, biotín, niacín, B6, B12 a D), regulátory kyslosti (kyselina citrónová), aróma (jahoda), sladidlo (sukralóza) a farbivo - potravinársky extrakt (mrkva, slnečnica).
Príchuť Limón del sol (citrusy): voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (l-leucín, l-valín, l-izoleucín), kofeín, vitamíny (niacín, B6, kyselina listová, biotín, D, B12), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, sladidlo (sukralóza).
Príchuť blood orange del sol (červený pomaranč): voda sýtená oxidom uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), kofeín, vitamíny (kyselina listová, biotín, niacín, B6, B12 a D), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), koncentrát potravinového farbiva (sladký zemiak, jablko, reďkovka, čerešňa), farbivo (beta-karotén).
Dávkovanie
Odporúčaná maximálna dávka sú 2 plechovky denne. Podávajte dobre vychladené.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 330 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 51 kJ/12 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0 g |
| Kofeín | 180 mg |
| Vitamín D | 5 µg |
| Vitamín B6 | 1,4 mg |
| Vitamín B12 | 2,5 µg |
| Vitamín B3 (Niacín) | 13 mg |
| Kyselina listová | 100 µg |
| Biotín | 50 µg |
| BCAA (l-leucín, l-valín, l-izoleucín) | 3000 mg |
Upozornenie
Miešanie s alkoholom sa neodporúča. Po otvorení skonzumujte v ten istý deň. Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Môže byť skladované aj pri izbovej teplote alebo minimálne +2 °C. Skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a mimo dosahu detí. Konzumujte s mierou ako súčasť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BCAA |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.350000 |
| Značka: | NOCCO |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 0.330000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
