Batoh Stellar Black - STRIX
Kód: 71134



Podrobný popis
Backpack Stellar - funkčný batoh s ultra-moderným dizajnom a vodeodolnou ochranou v podobe plášťa, ktorý udrží vaše veci suché aj počas dažďa či snehu
Backpack Stellar je prvotriedny batoh, ktorý ocení každý, kto hľadá nekompromisné riešenie na cesty, do práce, školy či fitka. Pýši sa ultra-moderným nadčasovým dizajnom, ktorý zdobia rôzne vychytané nápisy a logá prémiovej značky STRIX, čo mu pridáva na jedinečnosti. Poteší tiež veľkorysým úložným priestorom a samostatnou kapsou na 16" laptop. Je vyrobený z polyesteru, ktorý mu zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť. K tomu prispieva aj vodeodolný obal fungujúci ako plášť pre spoľahlivú ochranu vašich vecí pred dažďom a snehom. Backpack Stellar vás tak podrží za každého počasia a uchová vaše cennosti v suchu. Navyše sa môže pochváliť vetraním v spodnej časti, čo sa hodí najmä v prípade, že si v ňom nesiete veci z fitka.

Vnútro chráni bezpečné zipsy a povrch pokrýva bohatá ponuka vreciek a vreckoviek rôznych veľkostí. Navyše je ľahký a veľmi pohodlný na nosenie. Vďačí za to nastaviteľným popruhom, ale aj dokonalému anatomickému tvarovaniu s vystuženým chrbtom. Svoj podiel na komforte počas nosenia má aj sieťovaná vnútorná časť, ktorá sa postará o spoľahlivú ventiláciu chrbta. Backpack Stellar je tiež vybavený popruhmi na nosenie karimatky, čo sa hodí, keď sa chystáte spať v prírode alebo na lekciu jogy. Ide teda o ultimátny batoh, ktorý by nemal chýbať vo výbave každého nomáda. Určite ho však využijú aj študenti, ktorí potrebujú priestor na skriptá, športovci chystajúci sa do fitka, manažéri či fanúšikovia turistiky. Zaradte sa medzi elitu okolo značky STRIX a prejavte naplno svoju lásku k aktívnemu životnému štýlu.

Backpack Stellar a jeho výhody
- je prvotriedny batoh s ultra-moderným nadčasovým dizajnom
- hodí sa na cesty, do školy, práce či fitka
- má objem 16,8 l
- má vetranie v spodnej časti
- má veľkorysý úložný priestor s bohatou ponukou vreciek a vreckoviek
- je vyrobený z polyesteru, ktorý sa pýši vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou
- má samostatnú kapsu na 16" laptop
- má vodeodolný obal, ktorý ochráni vaše veci pred dažďom a snehom
- je veľmi ľahký a pohodlne sa nosí
- má popruhy na karimatku
- má dokonalé anatomické tvarovanie s vystuženým chrbtom
- má nastaviteľné popruhy
- má sieťovanú vnútornú časť, ktorá zabezpečí ventiláciu chrbta
Materiál
Polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 28 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 40 cm |
| Objem | 16,8 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 8586022219597 |
| Brutto váha: | 0.825000 |
| Značka: | GymBeam OG1 |
| Dĺžka: | 48.000000 |
| Šírka: | 38.000000 |
| Výška: | 4.500000 |
| Netto váha: | 0.820000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
