Batoh Signature Black - GymBeam
Kód: 94915



Podrobný popis
Batoh Signature - vodeodolný moderný ruksak so samostatnou priehradkou na 15" notebook a nadčasovým dizajnom, ktorý sa hodí na každodenné využitie
Batoh Signature poteší každého, kto hľadá moderný a praktický ruksak na každodenné použitie. Má vodeodolnú konštrukciu a ukrýva dve veľké samostatné priehradky, z ktorých jednu možno využiť ako priehradku na 15” notebook. Skladá sa z hrubšej tkaniny s penovou výplňou, ktorá váš laptop môže ochrániť pred drobnými otrasmi pri prenášaní batohu. Na prednej strane sa nachádza ďalšia priehradka vhodná napríklad na osobné veci, ktoré ochráni spoľahlivý zips. Nezabudlo sa však ani na klasiku v podobe sieťovej bočnej priehradky na fľašu s vodou.
O komfort počas nosenia sa zase postará mäkké polstrovanie na chrbtovej strane a nastaviteľné penové popruhy. Vďaka nim sa budete s nasadeným batohom cítiť pohodlne a príjemne, bez toho aby vás ramenné popruhy obťažovali. Ak sa však rozhodnete batoh niesť v ruke alebo ho niekde zavesiť, určite oceníte závesné pútko na vrchnej časti. To všetko je zabalené v nadčasovom GymBeam dizajne, ktorý ruksak predurčuje pre univerzálne účely. Môžete si ho tak so sebou vziať do práce, školy či fitka. Dá sa však využiť aj ako cestovný ruksak a bude vás sprevádzať kamkoľvek sa vydáte.

Batoh Signature a jeho výhody
- praktický ruksak na každodenné použitie
- dve veľké vnútorné priehradky
- samostatná priehradka na 15” notebook z hrubšej tkaniny s penovou výplňou
- vonkajšia priehradka na zips
- bočná sieťová priehradka na fľašu s vodou
- mäkké polstrovanie na chrbte pre pohodlné nosenie
- nastaviteľné penové popruhy
- závesné pútko na vrchnej časti
- nadčasový GymBeam dizajn
- hodí sa do práce, školy, fitka aj ako cestovný batoh
Materiál
95 % polyester, 4 % polyetylén, 1 % železo
Rozmery batohu
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Dĺžka | 32 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 42 cm |
| Objem | 18 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 8586026390834 |
| Brutto váha: | 0.460000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 43.000000 |
| Šírka: | 37.000000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Netto váha: | 0.405000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 20 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
