Batoh na jedlo FIT Prep Black - GymBeam
Kód: 105316



Podrobný popis
Batoh na jedlo FIT Prep – multifunkčný batoh na meal prep a každodenné využitie do školy, práce či na cesty
Batoh na jedlo FIT Prep je praktickým riešením pre každého, kto si stráži jedálniček, krabičkuje alebo chce mať vždy po ruke svoje pokrmy. Vďaka šikovne premyslenému dizajnu a funkčným vlastnostiam vám tento batoh uľahčí každodenný život. Je vyrobený z kvalitného a odolného PU kompozitu a vnútro má z polyesteru, čo zaručuje dlhú životnosť aj ochranu vášho obsahu. Jeho celkový objem je 38 l s hlavnou časťou o objeme 28 l. Vďaka tomu vám poskytne dostatok miesta na oblečenie do fitka, fľašu na vodu alebo čokoľvek iné, čo potrebujete mať so sebou.
Veľkou výhodou je aj špeciálna priehradka na jedlo o objeme 5 l, ktorá udrží vaše pokrmy dlhšie čerstvé a v optimálnej teplote. Táto priehradka je ideálna na prepravu obedov, desiat alebo proteínových nápojov. Okrem toho batoh disponuje samostatným priestorom pre 17-palcový notebook, čo z neho robí multifunkčného spoločníka nielen do posilňovne, ale aj do práce či školy. S elegantným čiernym dizajnom a decentným bielym logom GymBeam sa z neho stáva nielen praktický, ale aj štýlový doplnok na každý deň. Tak zahoďte starosti s prenášaním pokrmov, vyskúšajte tento batoh a majte svoje jedlá vždy po ruke!

Batoh na jedlo FIT Prep a jeho výhody
- multifunkčný batoh na balenie jedla, nápojov aj oblečenia
- objem 38 l (celkový), 28 l (hlavná časť)
- 5l priehradka na jedlo
- odolný materiál v podobe PU a polyesteru
- samostatná priehradka na 17-palcový notebook
- minimalistický dizajn pre každodenné využitie
Materiál
PU kompozit + 210D polyester
Vlastnosti
| Vlastnosti | |
| Dĺžka | 35 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 50 cm |
| Objem | 38 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 8586027400037 |
| Brutto váha: | 1.100000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 53.000000 |
| Šírka: | 40.000000 |
| Výška: | 7.000000 |
| Netto váha: | 2.000000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
