Batoh Challenger Pro Evo Black/White - Venum
Kód: 90604



Podrobný popis
Batoh Challenger Pro Evo - štýlový batoh na každodenné nosenie, ktorý ponúka množstvo úložného priestoru pre vaše tréningové príslušenstvo
Batoh Challenger Pro Evo na prvý pohľad stelesňuje dušu bojovníka s charakteristickým dizajnom značky VENUM. Je veľmi univerzálny a okrem tréningu MMA, boxu, Muay Thai, karate a ďalších bojových športov sa hodí tiež do posilňovne, na cesty alebo na každodenné nosenie do práce či do školy. Hodí sa teda na akékoľvek športové vybavenie, rovnako ako na osobné, pracovné alebo školské veci. Má veľkorysý úložný priestor s objemom 22,5 litra a priehradkami na zips. Tie sú vhodné pre športové oblečenie, tréningovú výbavu, turistické vybavenie a ďalšie.
Vonkajšie priehradky zase poskytujú extra úložný priestor pre menšie predmety. Môže to byť fľaša s vodou, desiata, puzdro s chráničom zubov alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď po ruke. Batoh Challenger Pro Evo navyše myslí aj na pohodlie pri nosení, o ktoré sa starajú nastaviteľné ramenné popruhy a priedušná sieťovaná podšívka. Tá zároveň zabezpečí dobré odvetrávanie, takže sa vám pri nosení tohto batohu nebudú nadmerne potiť chrbát. Kľúčovou vlastnosťou tohto batohu je tiež odolnosť, ktorá je vo svete bojových športov nevyhnutná, takže bude spoľahlivým spoločníkom po mnoho rokov.
Batoh Challenger Pro Evo a jeho výhody
- štýlový batoh na tréning aj každodenné použitie
- má veľkorysý objem 22,5 litra
- ponúka priehradky na zips a vonkajší úložný priestor navyše
- vhodný pre športové oblečenie, doplnky pre bojové športy a osobné veci
- zabezpečí vám pohodlie pri prenášaní
- má nastaviteľné ramenné popruhy
- priedušná sieťovaná podšívka zabezpečí, že váš chrbát bude dobre vetrať
- odolný a vydrží roky
Materiál
100% polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 30 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 50 cm |
| Objem | 22,5 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 3611441589657 |
| Brutto váha: | 0.920000 |
| Značka: | VENUM |
| Dĺžka: | 33.000000 |
| Šírka: | 52.000000 |
| Výška: | 8.000000 |
| Netto váha: | 0.900000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
