Batoh ALPHA Black - STRIX
Kód: 101587



Podrobný popis
Batoh ALPHA – dominantný batoh špičkovej kvality, ktorý zaujme veľkorysým úložným priestorom, praktickými vychytávkami a ultra-moderným dizajnom
Batoh ALPHA posúva kategóriu športových tašiek na novú úroveň a je pripravený dominovať v každom smere. Je vyrobený z odolného polyesteru a pýši sa objemom 25 l. Vďaka tomu vám dopraje veľkorysý úložný priestor. Zároveň je plný praktických vychytávok, medzi ktoré rozhodne patrí bočná zipsom rozšíriteľná kapsa. V jeho útrobách sa ukrývajú vnútorné priehradky ideálne na notebook či tablet. Samozrejmosťou je samostatná priehradka zo sieťoviny, ktorá poteší svojou priedušnosťou. O bezmedzný komfort pri nosení sa postarajú polstrované ramenné popruhy a polstrovaná zadná stena vybavená systémom Airflow Mold EVA. Jej vykrojenie v líniách značky STRIX zlepšuje prúdenie vzduchu, vďaka čomu zadná strana rýchlo schne a eliminuje pocit mokrých chrbta pri dlhšom nosení.
No a o bezproblémové prenášanie sa postará tiež polstrovaná rukoväť v hornej časti doplnená menším pútkom na zavesenie. Batoh ALPHA však rozhodne zaujme svojím ultramoderným dizajnom založeným na nadčasových trendoch v športovom odvetví. Dominantná je predná stena s pevným škrupinovým povrchom, do ktorého je vtlačená pečať prémiovej rady STRIX v podobe loga a nápisu. Tento športovo-elegantný dizajnový jazyk dopĺňajú obrandované zipsy a ďalšie prvky. Vďaka tomu je batoh vhodný na šport, ale aj na voľnočasové využitie, napríklad na cesty, do školy alebo do práce. Je to dokonalý hybrid, ktorý vám bude kryť chrbát v každej situácii a dokonale doplní váš outfit, čím mu dodá prémiový charakter. S batohom ALPHA môže byť každý deň nezabudnuteľné dobrodružstvo!

Batoh ALPHA a jeho výhody
- prémiový batoh pre voľnočasové nosenie
- je pripravený dominovať kategórii športových tašiek a batohov
- objem 25 l a veľkorysý úložný priestor
- plno praktických vychytávok
- vyrobený z odolného polyesteru
- zipsom rozšíriteľná bočná kapsa
- vnútorné priehradky vhodné aj pre notebook alebo tablet
- samostatná priehradka so sieťovinou
- polstrované ramenné popruhy a zadná stena pre komfortné nosenie
- Systém Airflow Mold EVA eliminuje pocit mokrých chrbta pri nosení
- ultramoderný, športovo-elegantný dizajn
- predná stena s pevným škrupinovým povrchom a vtlačená pečať prémiovej rady STRIX
- ideálny do fitka, do školy, do práce alebo na cesty
Materiál
100% Polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 30 cm |
| Šírka | 16 cm |
| Výška | 45 cm |
| Objem | 25 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 8586026397734 |
| Brutto váha: | 0.986000 |
| Značka: | GymBeam OG1 |
| Dĺžka: | 5.000000 |
| Šírka: | 36.000000 |
| Výška: | 50.000000 |
| Netto váha: | 0.970000 |
| Materiál: | 100% polyester |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
