Baseus GaN3 Pro rýchlonabíjací stolný adaptér 2x USB-C + 2x USB-A + AC 100W 1,5 m kábel čierny
Kód: 103173
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Baseus GaN3 Pro PSZM000401 nabíja až 5 zariadení naraz. Dosahuje maximálny výkon 100 W a podporuje rýchle nabíjanie cez USB-C Power Delivery. Má 2× výstup pre USB-C, 2× pre USB a 1× 230V zásuvku. Podporuje nabíjanie telefónov, notebookov, počítačov a tabletov.
Adaptér je kompatibilný s produktmi Apple a Samsung. Nabíjačka s technológiou GaN pre ešte lepší výkon bez prehrievania. Maximálny výstupný prúd je 5 A. Kábel s konektorom USB-C dosahuje dĺžku 1,5 m.
Sieťová nabíjačka s maximálnym výkonom 100 W
2× USB-C, 2× USB a 1× 230 V zásuvka;
Nabíja 5 zariadení naraz vrátane telefónu alebo notebooku
Podpora rýchleho nabíjania cez USB-C Power Delivery
Vybavený technológiou GaN
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieť (230 V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 6932172604233 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Maximálny výkon portu [W]: | 100 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 100 |
| Počet portov USB-A: | 2 |
| Farba: | Čierna |
| Výstupy: | USB-A, 230 V, USB-C |
| Počet portov USB-C: | 2 |
| Typ nabíjačky: | do siete |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
