Bandáže na zápästia Sky Blue - Climaqx
Kód: 95437



Podrobný popis
Bandáže na zápästie zabezpečujú stabilitu kĺbov zápästia a pomáhajú predchádzať preťaženiu a zraneniam
Bandáže na zápästie sú nepostrádateľnou fitness pomôckou, ktorá zvyšuje oporu a stabilitu zápästných kĺbov. Pomôžu vám tak znížiť riziko vzniku zranení pri ťažkých silových výkonoch a tiež získate pevnejší a stabilnejší úchop. Bandáže sa skladajú z omotávky a praktického pútka na palec pre ešte lepšiu fixáciu.
Elastický materiál sa dokonale prispôsobí vašim potrebám a poskytne maximálnu stabilizáciu. Ideálne tak fixujú zápästie pri tlakových cvikoch, ako sú tlaky v stoji či v sede alebo bench press. Ocenia ich tak hlavne powerlifteri, kulturisti, vzpierači a všetci priaznivci silových športov. Ich praktickosť a funkčnosť podporuje jednoduché zapínanie na suchý zips a dostatočná dĺžka, čo zároveň zabráni nechcenému rozlepeniu v priebehu cvičenia.
Bandáže na zápästie a ich výhody
- efektívna pomôcka na silový tréning
- sú vyrobené z elastického a pohodlného materiálu
- majú praktické pútko na palec
- upevňujú sa pomocou suchého zipsu
- stabilizujú a spevnia vaše zápästie
- pomôžu predchádzať zraneniam a preťaženiu
- podržia vás pri bench presse alebo tlakoch v sede
- ideálne pre silových športovcov, kulturistov a powerlifterov
- obsahujú 2 kusy v balení
Materiál
80 % bavlna, 20 % elastan
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 45 cm |
| Šírka | 8 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bandáže na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 4260558434108 |
| Brutto váha: | 0.134000 |
| Značka: | Climaqx |
| Dĺžka: | 23.500000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Netto váha: | 0.090000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
