Avokádový olej - NOW Foods
Kód: 36274
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Avokádový olej - ideálny olej na varenie, pečenie alebo smaženie
Avokádový olej je kvalitný olej s výbornou chuťou a vysokým bodom prehriatia - až 271 °C. Výhodou oleja je prirodzený obsah mastných kyselín, a to vďaka výrobe mechanickým lisovaním. Má bohatú a jemnú chuť a skvele sa hodí do šalátov alebo na varenie, pečenie a smaženie.
Avokádový olej a jeho výhody
- vyrába sa mechanickým lisovaním
- má bohatú a jemnú chuť
- má vysoký bod prehriatia - 271 °C
- je bohatý na mastné kyseliny
- hodí sa na varenie, pečenie alebo smaženie
Zloženie
100% avokádový olej.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 15 ml |
|---|---|
| Kalórie | 120 kcal |
| Tuky | 14 g |
| z toho nasýtený tuk | 1,5 g |
| z toho polynenasýtený tuk | 2 g |
| z toho mononenasýtený tuk | 10 g |
| Sodík | 0 mg |
| Sacharidy | 0 mg |
| Bielkoviny | 0 g |
Vyrobené v Španielsku a Keni. Balené v USA.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 733739071002 |
| Brutto váha: | 0.482000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 20.500000 |
| Netto váha: | 0.440000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
