ASUS ZenScreen MB249C
Kód: 141343
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prenosný monitor ASUS ZenScreen MB249C - 24-palcový (23,8 pozorovateľný) FHD (1920 x 1080), bezrámčekový panel, technológia IPS, antireflexný, USB-C®, reproduktory, rukoväť na prenášanie/konštrukcia stojana, svorka C, háčik na prepážku, zelená udržateľnosťBez blikania
Technológia Trace Free
Technológia SPLENDID
Farebná teplota. Výber (4 režimy)
GamePlus
QuickFit
HDCP 1.4
FreeSync™
DisplayWidget Lite
Nízke modré svetlo
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2745 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Reproduktory: 1 W x 2
USB-C x 1 (režim DP Alt)
HDMI (v1.4) x 1
Konektor pre slúchadlá
Napájanie USB-C: 60 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 13 W
Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+20° ~ -5°) s ramenom
Otáčanie (+90° ~ -90°) s ramenom
Otáčanie (0° ~ 90° v smere hodinových ručičiek) s ramenom
Nastavenie výšky: 0 ~ 180 mm s ramenom
Nastavenie osi Z: vysunutie / stiahnutie 0 ~ 144 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,34 x (531,36~711,36) x 302,18 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 539,34 x 346,3 x 23,6 mm
Hmotnosť [kg]: 2,85 kg/ 4,84 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/zenscreen/asus-zenscreen-mb249c/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.31 kg |
| EAN: | 4711081911432 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,84 |
| Výška [mm]: | 711 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Diagonálne: | 23,8 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 302 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
