ASUS VY279HGE, čierna
Kód: 112253
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ASUS VY279HGE Eye Care - 27-palcový FHD (1920 x 1080), IPS, 144 Hz, IPS, SmoothMotion, 1 ms (MPRT), FreeSync Premium™, technológia Eye Care Plus, filter modrého svetla, bez blikania, antibakteriálnyTechnológia Trace Free
Technológia SPLENDID
Farebná teplota. Výber (4 režimy)
GamePlus
QuickFit
HDCP 1.4
Technológia VRR (Adaptive-Sync)
Synchronizácia pohybu
Nízke modré svetlo
Technológia Eye Care+
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,311 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Reproduktory: Nie
Konektory: Ne, nie sú:
HDMI (v1.4) x 1
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 16,04 W
Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: Áno (+23° ~ -5°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 615,58 x 436,83 x 201,7 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 615,58 x 366,17 x 55,86 mm
Hmotnosť [kg]: 4,7 kg/ 5,2 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.71 kg |
| EAN: | 4711387078433 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,2 |
| Výška [mm]: | 437 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 202 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
