ASUS VY279HF-W, biela
Kód: 159720
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ASUS VY279HF-W Eye Care - 27" Full HD (1920 x 1080), IPS, 100 Hz, IPS, 1 ms (MPRT), Adaptive Sync, technológia Eye Care Plus, rozšírenie farieb, pripomienka odpočinku, antibakteriálna úprava, DisplayWidget Center.27" FHD IPS panel so 100 Hz obnovovacou frekvenciou pre plynulé sledovanie videa a bezproblémové hranie hier.
Technológia Adaptive-Sync zabezpečuje plynulý obraz bez artefaktov pri akejkoľvek snímkovej frekvencii.
Nastaviteľný filter modrého svetla s certifikáciou TÜV Rheinland a technológia ASUS Flicker Free zabezpečujú pohodlné sledovanie.
Režim Color Augmentation pomáha používateľom s poruchami farebného videnia lepšie rozlišovať farby a funkcia Rest Reminder pomáha používateľom riadiť čas strávený na obrazovke.
Patentovaná dlhotrvajúca antibakteriálna úprava zabraňuje rastu baktérií a plesní na rámčekoch monitora a horúcich tlačidlách.
Displej:
Veľkosť 27 palcov.
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Typ podsvietenia: LED
Typ panelu: IPS
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Jas (typ): 250cd/?
Kontrastný pomer: 1300:1
Farby displeja: 16,7M
Čas odozvy: 1 ms MPRT
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz
Bez blikania: áno
Vlastnosti: Funkcie: Funkcie, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti rozmazávaniu obrazu:
Technológia Trace Free: áno
Technológia SPLENDID: áno
Výber teploty farieb: áno
GamePlus: áno
QuickFit: áno
HDCP: áno, 1.4
Technológia VRR (adaptívna synchronizácia): áno
Technológia rýchleho vstupu GameFast: áno
Shadow Boost: áno
Synchronizácia pohybu: áno
Low Blue Light: áno
Technológia Eye Care+: áno
Vstupy/výstupy:
HDMI(v1.4) 1x
Konektor pre slúchadlá: áno
Spotreba energie:
Spotreba energie: Mechanické vyhotovenie:
Náklon: Áno (+23° ~ -5°)
Montáž VESA: 100x100 mm
Zámok Kensington: Áno
Antibakteriálna úprava: áno
Hmotnosť: 4,11 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.69 kg |
| EAN: | 4711387552605 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 4,11 |
| Výška [mm]: | 43,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 61,3 |
| Hĺbka [mm]: | 20,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
