ASUS VY249HGR, čierna
Kód: 159447
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ASUS VY249HGR Eye Care
23,8" FHD (1920 x 1080), IPS, 120 Hz(OC), SmoothMotion, 1 ms (MPRT), Adaptive Sync, technológia Eye Care Plus, filter modrého svetla, Flicker Free, antibakteriálna úprava
Displej
Veľkosť panela (palce): 23,8
Pomer strán : 16:9
Plocha displeja (V x H): 527,04 x 296,46 mm
Povrch displeja : neoslňujúci
Typ podsvietenia : LED
Typ panelu : IPS
Pozorovací uhol (CR >=10, H/V): 178°/ 178°
Rozstup pixelov: 0,2745 mm
Rozlíšenie : 1920x1080
Jas (typ): 250 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Farby displeja: 16,7M
Čas odozvy: 1 ms MPRT
Obnovovacia frekvencia (max.): 120 Hz
Bez blikania : Áno
Funkcia
Technológia Trace Free : Áno
Technológia SPLENDID : Áno
Teplota farieb . Výber: Áno (4 režimy)
GamePlus : Áno
QuickFit : Áno
HDCP : Áno, 1.4
Technológia VRR : Áno (adaptívna synchronizácia)
Technológia rýchleho vstupu GameFast : Áno
Shadow Boost : Áno
Synchronizácia pohybu : Áno
Nízke modré svetlo : Áno
Technológia Eye Care+ : Áno
Zvuk
Nie
Vstupno-výstupné porty
HDMI(v1.4) x 1
VGA x 1
Konektor pre slúchadlá : Áno
Dizajn
Naklonenie : Áno (+22° ~ -5°)
Nastavenie výšky : Nie
Upevnenie na stenu VESA : 100x100 mm
Zámok Kensington : Áno
Antibakteriálna úprava : Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.17 kg |
| EAN: | 4711387723456 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Počet VGA: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
