ASUS VY229HF, čierna
Kód: 145992
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ASUS VY229HF Eye Care - 22"(21,45" viditeľný) FHD (1920 x 1080), IPS, 100 Hz, IPS, SmoothMotion, 1 ms (MPRT), Adaptive Sync, technológia Eye Care Plus, filter modrého svetla, Flicker Free, antibakteriálna úpravaTyp obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 21,45
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,249
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Konektory:
HDMI (v1.4) x 1
VGA x 1
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Trieda energetickej účinnosti:
Upevnenie na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+23° ~ -5°)
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 493,9 x 290,3 x 20,2
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 493,9 x 361,8 x 164,4
Hmotnosť [kg]: 2,72/ 4,20
Záruka: 36 mesiacov.
Certifikáty
Energy Star
EPEAT Silver
Certifikát TCO
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/vy229hf/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.1 kg |
| EAN: | 4711387497098 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 493,9 |
| Hĺbka [mm]: | 164,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,7 |
| Výška [mm]: | 361,8 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
