ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SH-OLED013W Matná sivá
Kód: 172634
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS Vivobook 16 Flip (TP3607SH-OLED013W)Operačný systém: Windows 11 Home - ASUS odporúča Windows 11 Pro for Business
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (2,2 GHz, až 4,8 GHz, 8 jadier, 8 vlákien, 12 MB cache); Intel® AI Boost NPU až 47 TOPS
Pamäť: 32 GB LPDDR5X (integrovaná na doske, iba jednokanálová)
Počet slotov (celkový / voľný): 0/0
Úložisko: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 1x slot M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická jednotka: nie
Displej: 16,0" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, 120 Hz, 400 nitov (špičkových 500 nitov HDR), 100 % DCI-P3, kontrast 1 000 000:1, 1,07 miliardy farieb, lesklý, o 65 % menej škodlivého modrého svetla, certifikát TÜV Rheinland, 88 % pomer obrazovky k telu, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500, dotykový
Stylus: áno, podpora stylusu (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 je súčasťou dodávky)
Grafická karta: GN22-X2 (8 GB GDDR7), integrovaná grafika Intel® Arc™ Graphics
Polohovacie zariadenie: Precision TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno, Chiclet s tlačidlom Copilot
Numerická klávesnica: nie
Webová kamera: 1080p FHD s bezpečnostnou obrazovkou a podporou Windows Hello
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: nie Ethernet
Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi 7 (802.11be, trojpásmové) 22 + Bluetooth® 5.4
USB:
USB 3.2 Gen 1 Type-A (prenosová rýchlosť až 5 Gb/s)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podporou displeja a napájania (prenosová rýchlosť až 10 Gb/s)
1x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazovania a napájania (prenosová rýchlosť až 40 Gb/s)
Ďalšie konektory:
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3,5 mm kombinovaný audio konektor
1x DC-in
1x čítačka kariet Micro SD
Čítačka pamäťových kariet: áno, Micro SD
Batéria: 63 Wh, 3 Li-ion články
Napájanie: Obdĺžniková koncovka, 150W sieťový adaptér, výstup: 20V DC, 7,5A, vstup: 100~240V AC 50/60Hz univerzálny
Šasi: hliník (kryt LCD), plast (horná a spodná časť)
Farba: Matná sivá
Rozmery: 35,50 x 24,43 x 1,82 ~ 1,89 cm
Hmotnosť: 1,95 kg (s batériou)
Vojenská odolnosť: americká norma MIL-STD 810H
Zvuk: technológia Smart Amp, zabudovaný reproduktor a mikrofón
Funkcie MyASUS: diagnostika systému, správa stavu batérie, profil ventilátora, Splendid, Tru2Life, zámok funkčných klávesov, WiFi SmartConnect, TaskFirst, Live update, ASUS OLED Care, potlačenie šumu AI, AdaptiveLock
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4711636126571 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Číselná klávesnica: | Nie |
| Model grafickej karty: | Intel Arc |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Farba: | šedá |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Dotykový displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,2 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1024 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 16 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1000 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,82 |
| Hĺbka [cm]: | 24,43 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,95 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 35,5 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
