ASUS VA27AQSB, čierna
Kód: 9930579
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor ASUS VA27AQSB Eye Care - 27-palcový, WQHD (2560 x 1440), IPS, bezrámčekový, 75 Hz, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, Eye Care, Low Blue Light, Flicker-Free, možnosť montáže na stenu, ergonomický stojanASUS VA27AQSB je 27-palcový monitor s rozlíšením 2560 x 1440 (WQHD), panelom IPS a širokými pozorovacími uhlami. Má neuveriteľne ostrý obraz, a to aj počas prehrávania videa. Technológia Adaptive-Sync a obnovovacia frekvencia až 75 Hz potláčajú tieňovanie pre ostré a čisté prehrávanie videa. Vysoko ergonomický dizajn monitora s možnosťou nastavenia sklonu, natočenia, otočenia a výšky, certifikát TÜV Rheinland a technológie Flicker-free aj Low Blue Light zaručujú čo najpríjemnejší zážitok zo sledovania.
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,233 mm
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7M
Reproduktory: 1,2 W x 2
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v1.4) x 1
Rozbočovač USB: 2 porty
Konektor pre slúchadlá
Držiak na stenu: VESA 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: +35° ~ -5°
Otáčanie: +180° ~ -180°
Otáčanie: +90° ~ -90°
Nastavenie výšky: 0 ~ 150 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 4718017802352 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 226 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,7 |
| Výška [mm]: | 517 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
