ASUS VA279HG, čierna
Kód: 177170
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS VA279HGDisplej:
Veľkosť panela (palce): 27
Pomer strán : 16:9
Viditeľná plocha displeja (Š x V): 597,88 x 336,312 mm
Povrch displeja : antireflexný
Typ podsvietenia : LED
Typ panelu : IPS
Pozorovací uhol (CR?10, H/V) : 178°/178°
Rozstup pixelov: 0,311 mm
Rozlíšenie : 1920x1080
Farebný priestor (sRGB): 99%
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Počet farieb displeja : 16,7 M
Čas odozvy : 1 ms (MPRT)
Obnovovacia frekvencia (max.): 120 Hz
Bez blikania : Áno
Funkcie: - Funkcie na sledovanie obrazu :
Technológia Trace Free : Áno
Technológia SPLENDID : Áno
Výber teploty farieb : Áno (4 režimy)
GamePlus : Áno
QuickFit : Áno
HDCP : Áno, 1.4
Technológia VRR : Áno (Adaptive-Sync)
Synchronizácia pohybu : Áno
DisplayWidget : Áno, DisplayWidget Center
Nízke modré svetlo : Áno
Technológia Eye Care+ : Áno
I/O porty :
HDMI(v1.4) x 1
VGA x 1
Konektor pre slúchadlá: Áno
Mechanická konštrukcia:
Naklápanie: Áno (+23° ~ -5°)
Nastavenie výšky : Nie
Upevnenie na stenu VESA : 100x100 mm
Zámok Kensington : Áno
Oficiálne webové prepojenie:
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/va279hg/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.23 kg |
| EAN: | 4711387813270 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | C |
| Hmotnosť [kg]: | 3,74 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 362 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 498 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
