ASUS VA24EQSB-W, biela
Kód: 136700
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor ASUS VA24EQSB-W BusinessAdaptívna synchronizácia, nízke modré svetlo, bez blikania, ergonomický dizajn, možnosť montáže na stenu
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2745 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI (v1.4) x 1
VGA x 1
Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
Zvukový vstup PC
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+35° ~ -5°)
Otáčanie (+180° ~ -180°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Farba: biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 540,4 x (320,8~450,8) x 211,4 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 540,4 x 325,0 x 44,4 mm
Hmotnosť [kg]: 3,2 kg/ 5,2 kg
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/va24eqsb-w/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.82 kg |
| EAN: | 4711081867449 |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540,4 |
| Hĺbka [mm]: | 44,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 325 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
