ASUS VA24EQSB, čierna
Kód: 136699
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS VA24EQSB23,8-palcový Full HD displej (1920 x 1080) s LED podsvietením a IPS panelom so 178° pozorovacím uhlom
Obnovovacia frekvencia až 75 Hz s technológiou Adaptive-Sync na zabránenie sledovania a na ostré a jasné prehrávanie videa
Rozsiahle možnosti pripojenia, napríklad HDMI, DisplayPort, D-Sub a rozbočovač USB
Monitory ASUS Eye Care sú vybavené technológiou bodového filtra a filtra bez modrého svetla s certifikátom TÜV Rheinland, ktorá zaručuje príjemný zážitok zo sledovania
Podporuje Adaptive-Sync s grafickými kartami NVIDIA GeForce aj FreeSync s grafickými kartami AMD Radeon Kompatibilný s grafickými kartami NVIDIA GeForce radu GTX 10, GTX 16, RTX 20 a novšími
Certifikát TCO: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.78 kg |
| EAN: | 4711081557265 |
| Energetická trieda: | E |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 2 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 450 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 451 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
