ASUS VA24DQFS, čierna
Kód: 154244
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
24" ASUS VA24DQFS24" monitor ASUS so štandardným rozlíšením Full HD (1920 × 1080) je ideálny na prácu s kancelárskymi balíkmi, písanie e-mailov a vyhľadávanie informácií vo webovom prehliadači. Okrem iného je vhodný aj na príležitostné hranie hier, sledovanie videí a filmov. Vďaka panelu IPS získate vynikajúcu reprodukciu farieb a kvalita obrazu zostane rovnaká, aj keď zmeníte pozorovací uhol. To využijete pri príprave dokumentov pred tlačou alebo pri tvorbe prezentácií. Matný povrch displeja neodráža svetlo v miestnosti od monitora a pomáha aj proti svetlu z okna. Jeho širokouhlý formát 16:9 umožňuje rozšíriť priestor na multitasking. Panel IPS je podsvietený diódami LED. Vďaka maximálnemu jasu 300 cd/m2 je dobrou voľbou na prácu mimo priameho slnečného svetla a hodí sa aj do miestností, ktoré nie sú príliš osvetlené. Možno ho namontovať pomocou takzvaného nástenného držiaka VESA 100 × 100. To oceníte, ak pracujete na menšom stole alebo s viacerými monitormi. Toto rozloženie môžu využiť ľudia, ktorí sa venujú obchodovaniu, monitorovaniu kamerových systémov a pod.
Pracujte efektívne s týmto 24" monitorom ASUS s rozlíšením Full HD (1920 × 1080)
Využíva panel IPS na zobrazenie farieb s obnovovacou frekvenciou až 100 Hz a časom odozvy 1 ms
Matná povrchová úprava displeja znižuje odlesky a pomáha predchádzať únave očí
Široký pomer strán 16:9 poskytuje viac priestoru na multitasking
Monitor je vybavený podsvietením LED
Maximálny jas 300 cd/m2 je určený na prácu na slnku, ako aj v málo osvetlených miestnostiach
Monitor s plochým dizajnom
Displej:
Veľkosť panela (palce): 23,8
Pomer strán: 16:9
Plocha displeja (Š × V): 527,04 × 296,46 mm
Plocha displeja: Matný (proti odleskom)
Typ podsvietenia: LED
Typ panela: IPS
Pozorovacie uhly (CR>=10, H/V): 178° / 178°
Rozstup pixelov: 0,2745 mm
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Farebný priestor (sRGB): 99%
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastný pomer (max.): 3000:1
Kontrastný pomer (typický): 1300:1
Farby: 16,7M
Čas odozvy: 1 ms MPRT
Maximálna obnovovacia frekvencia: 100 Hz
Bez blikania: Áno
Vlastnosti: Funkcie: Funkcie, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti rozmazaniu obrazu:
Technológia SPLENDID: Áno
Výber teploty farieb: Áno (4 režimy)
GamePlus: Áno
QuickFit: Áno
HDCP: Áno, 1.4
Technológia VRR: Áno (Adaptive-Sync)
Synchronizácia pohybu: Áno
DisplayWidget: Áno, DisplayWidget Center
Nízka úroveň modrého svetla: Modré svetlo: Áno
Technológia Eye Care+: áno
Vstupno-výstupné porty:
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v1.4) x 1
VGA x 1
Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
Zvukový vstup PC
Zvuk:
Reproduktor : Áno (2Wx2)
Konštrukcia:
Naklápanie: Áno (+35°~-5°)
Naklonenie: Áno (+180° ~ -180°)
Otáčanie: Áno (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Montáž na stenu VESA: 100 × 100 mm
Zámok Kensington: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 4711387754122 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 212 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 457 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
