ASUS VA249QGS, čierna
Kód: 178553
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS VA249QGSDisplej
Uhlopriečka (palce): 23,8
Pomer strán: 16:9
Plocha displeja (VxŠ): 527,04 x 296,46 mm
Anti-Glare
Podsvietenie: LED
Typ panelu: IPS
Pozorovacie uhly (CR>=10, H/V): 178°/178°
Rozstup bodov: 0,2745 mm
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozsah farieb (sRGB): 99%
Jas (normálny): 350 cd/m2
Kontrastný pomer (dynamický): 3000:1
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Farby: 16,7M
Čas odozvy: 1 ms MPRT
Obnovovacia frekvencia (max.): 120 Hz
Technológia bez blikania: Áno
Funkcie videa:
Technológia Trace Free: Áno
Technológia SPLENDID: Áno
Výber teploty farieb: Áno (4 režimy)
GamePlus: Áno
QuickFit: Áno
Podpora HDCP: Áno, 1.4
Technológia VRR: Áno (Adaptive-Sync)
Synchronizácia pohybu: Áno
DisplayWidget: Áno, DisplayWidget Center
Nízke vyžarovanie modrého svetla: Áno
Technológia Eye Care+: Áno
ASUS Power Sync: Áno
Zvuk: Synchronicky: Áno, s podporou zvuku: Áno, s podporou zvuku: Áno:
Reproduktor: Áno (2 W x 2)
Vstupno-výstupné porty:
DisplayPort 1.2x 1
HDMI(v1.4)x 1
VGAx 1
Rozbočovač USB: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá: Áno
Zvukový vstup pre PC: Áno
Konštrukcia: Vhodné pre pripojenie k počítaču:
Náklon: Áno (+35° ~ -5°)
Otáčanie: Áno (+180° ~ -180°)
Otáčanie: Áno (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Montáž na stenu VESA: 100 x 100 mm
Zámok Kensington: Áno
Oficiálne webové prepojenie:
https://www.asus.com/cz/displays-desktops/monitors/business/va249qgs/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.76 kg |
| EAN: | 4711387794920 |
| Energetická trieda: | A |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | AMD FreeSync |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 48 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 323 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
