ASUS TUF Gaming VG34WQML5A
Kód: 178305
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor TUF Gaming Series 5 - VG34WQML5A - 34-palcový panel WQHD Fast VA, zakrivený dizajn, 250 Hz (OC), 0,5 ms, AMD FreeSync™ Premium, Ultra Low Motion Blur, VESA DisplayHDR™ 400, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, Gaming AI
34-palcový zakrivený herný monitor WQHD (3440 x 1440) 1500R s obnovovacou frekvenciou pretaktovanou na 250 Hz určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hry
Čas odozvy 0,5 ms (min) na ďalšie zníženie duchov vytvára plynulý herný zážitok
FreeSync Premium prináša plynulý herný zážitok bez trhania vďaka predvolenému zapnutiu funkcie VRR (variabilná obnovovacia frekvencia)
Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umožňuje synchronizáciu ELMB s premenlivou obnovovacou frekvenciou, čím eliminuje duchy a trhanie obrazu pre ostrý herný zážitok s vysokou snímkovou frekvenciou.
Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) s kompatibilitou DisplayHDR™ 400 podporuje formát HDR-10 na zvýraznenie svetlých aj tmavých oblastí
DisplayWidget Center umožňuje jednoduchý prístup k OSD a úpravu nastavení monitora pomocou myši
Technológia TUF Gaming AI s funkciami poháňanými umelou inteligenciou, ktorá používateľom zlepšuje zážitok z hrania
EPIC TUF
TUF Gaming VG34WQML5A je 34-palcový ultraširoký zakrivený herný monitor s rozlíšením QHD (3440 x 1440) a krútiacim momentom 1500R, ktorý ponúka päť pokročilých vylepšení pre vynikajúce hranie. Vyznačuje sa bleskovou obnovovacou frekvenciou 250 Hz (OC) a časom odozvy 0,5 milisekundy. Je tiež vybavený technológiou AMD FreeSync™ Premium pre mimoriadne plynulý obraz, vylepšený farebný výkon, inteligentnú optimalizáciu TUF Gaming s umelou inteligenciou a jednoduché ovládanie prostredníctvom DisplayWidget Center - vďaka tomu budete o krok vpred pred konkurenciou.
NEZASTAVITEĽNÝ HERNÝ VÝKON
Vďaka pôsobivej obnovovacej frekvencii 250 Hz (OC) a času odozvy GTG 0,5 ms (min.) ponúka VG34WQML5A bleskové hranie s plynulým obrazom bez oneskorenia.
ŽIVÉ FARBY, VYLEPŠENÁ HRATEĽNOSŤ
DisplayHDR™ 400 a 95 % DCI-P3 umožňujú monitoru VG34WQML5A zobrazovať živé farby a hlbší kontrast pre úžasne pohlcujúce vizuálne efekty.
ROZSIAHLA KONTAKTNOSŤ
Široká škála možností pripojenia zahŕňa 2 porty HDMI 2.1, 2 porty DisplayPort 1.4 a port USB, čo zaručuje širokú kompatibilitu s rôznymi vstupnými zdrojmi.
Technické špecifikácie:
Displej
Veľkosť panela (palce): 34
Pomer strán: 21:9
Plocha displeja (V x H): 797,22 (V) x 333,72 (D)
Antireflexný
Typ podsvietenia: LED
Typ panela: VA
Pozorovací uhol (CR?10, H/V): 178°/178°
Zakrivenie: 1500R
Rozstup pixelov: 0,232 mm
Rozlíšenie: 3440 × 1440
Farebný priestor (sRGB): 130 %
Farebný priestor (DCI-P3): 95%
Jas (HDR, špičkový): 400 cd/?
Jas (typ): 400 cd /?
Kontrastný pomer (typ.): 4000:1
Čas odozvy: 1 ms (GTG), 0,5 ms (min.)
Obnovovacia frekvencia (max.): 250 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Bez blikania: Áno
Zvuk a kamera
Reproduktor: Áno, 2 W x 2
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 2
HDMI (v2.1) x 2
Rozbočovač USB: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá: Áno
Mechanická konštrukcia
Naklonenie: Áno (+20° ~ -5°)
Otáčanie: Áno (+10° ~ -10°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Montáž na stenu VESA: 100x100 mm
Zámok Kensington: Áno
1/4" statívový závit: Áno
Fyzické vlastnosti
Farba: Čierna
Fyzické rozmery so stojanom (š x v x h): 80,78 x 54,06 x 25,00 cm (31,80" x 21,28" x 9,84")
Hmotnosť so stojanom: 8,1 kg
Vybavenie
TÜV Flicker-free
TÜV Nízke modré svetlo
Displej VESA AdaptiveSync 250 Hz
VESA DisplayHDR 400
AMD FreeSync Premium
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 4711387924402 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 540,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 250 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 807,8 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
