ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 90LM06F0-B01170
Kód: 9921454
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TUF Gaming VG34VQL1B - 34-palcový WQHD (3440 × 1440), 165 Hz, extrémne nízke rozmazanie pohybu, FreeSync Premium, 1 ms (MPRT), 1500R Curved, DisplayHDR 400.TUF GAMING VG34VQL1B
Všetko, čo potrebujete na plynulé hranie
TUF Gaming VG34VQL1B je 34-palcový UWQHD (3440 x 1440) monitor s technológiou HDR, pomerom strán 21:9 a ultra rýchlou obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Bol vytvorený pre hráčov a používateľov, ktorí sa chcú naplno ponoriť do hrania. Má vynikajúci výkon. To však nie je všetko... Monitor TUF Gaming VG34VQL1B obsahuje aj funkciu Variable Overdrive, ktorá zahŕňa niekoľko jemne vyladených úrovní nastavenia plynulosti, aby bol obraz konzistentný v širšom rozsahu premenlivých snímkových frekvencií.
Typ obrazovky VA.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3440x1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2325 mm
Obnovovacia frekvencia: 165 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 550
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7M
Reproduktory: 2Wx2
DisplayPort 1.4 x 2
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: (3 porty)
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 35W
Pohotovostný režim [W]: <0,3 W
Upevnenie na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: +15° ~ -5°
Otáčanie: +10° ~ -10°
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.75 kg |
| EAN: | 4718017927222 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 550 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 807 |
| Hĺbka [mm]: | 278 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 9 |
| Výška [mm]: | 539 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
