ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A
Kód: 107493
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený herný monitor TUF Gaming VG34VQEL1A34" UWQHD (3440 x 1440), 100 Hz, zakrivený dizajn, Extreme Low Motion Blur™, Freesync™, 1 ms (MPRT),125% sRGB, HDR
1500R
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3440 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,231 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Reproduktory: 2 W x 2
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+20° ~ -5°)
Otáčanie (+10° ~ -10°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 807,8 x (540,6~410,6) x 248,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 807,8 x 370,3 x 111 mm
Hmotnosť [kg]: 5,79/ 8,07 kg
Záruka: 36 mesiacov.
h
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 4711081867418 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 8,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 541 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 808 |
| Hĺbka [mm]: | 249 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
