ASUS TUF Gaming VG32WQ3B
Kód: 164012
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming VG32WQ3B31,5-palcový zakrivený herný monitor QHD 1500R s ultra rýchlou obnovovacou frekvenciou 180 Hz určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hry.
Technológia ASUS Fast IPS umožňuje čas odozvy 0,5 ms (min) pre ostrý herný obraz s vysokou snímkovou frekvenciou.
Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) eliminuje duchy a trhanie pre ostrý herný obraz
Displej
Veľkosť panela (v palcoch): 31,5
Pomer strán : 16:9
Plocha displeja (v x h): 697,344 x 392,256 mm
Povrch displeja : antireflexný
Typ podsvietenia : LED
Typ panelu : Fast VA
Pozorovací uhol (CR?10, V/V) : 178°/ 178°
Zakrivenie: 1500R
Rozstup pixelov : 0,272 mm
Rozlíšenie : 2560x1440
Farebný priestor (sRGB): 120 %
Farebný priestor (DCI-P3): 90%
Jas (typ.) : 300cd/?
Kontrastný pomer (typ.): 3500:1
Farby displeja : 16,7M
Čas odozvy : 1 ms (GTG), 0,5 ms (min.)
Obnovovacia frekvencia (max.): 180 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
Bez blikania : Áno
Funkcia
Technológia Trace Free : Áno
GameVisual : Áno
Teplota farieb . Možnosť výberu : Áno (4 režimy)
GamePlus : Áno
HDCP : Áno, 2.2
Extrémne nízke rozmazanie pohybu : Áno
Technológia VRR : Áno (adaptívna synchronizácia)
Technológia rýchleho vstupu GameFast : Áno
Zvýšenie tieňov : Áno
DisplayWidget : Áno, DisplayWidget Center
Nízke modré svetlo : Áno
Režim Multi HDR : Áno
Zvuk
Reproduktor : Áno (2Wx2)
Vstupy/výstupy
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2)
HDMI (v2.0) x 2
Konektor pre slúchadlá: Áno
Spotreba energie a napájanie
Spotreba energie: Rozmery
(Š x V x H): 71,0 x 50,7 x 21,4 cm.
Webová stránka výrobcu: https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg32wq3b/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.21 kg |
| EAN: | 4711387754085 |
| Výška [mm]: | 507 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 710 |
| Hĺbka [mm]: | 214 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
