ASUS TUF Gaming VG32AQA1A
Kód: 117438
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor TUF Gaming VG32AQA1A - 32 palcov (viditeľných 31,5 palca) QHD (2560 x 1440), pretaktovaný na 170 Hz (zo 144 Hz), Extreme Low Motion Blur™, Freesync Premium™, 1 ms (MPRT), Shadow Boost, HDR, DisplayWidget Lite32-palcový (31,5-palcový viditeľný) QHD monitor (2560 x 1440) pretaktovaný na obnovovaciu frekvenciu 170 Hz pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce herné zážitky
Doba odozvy 1 ms (MPRT) na plynulé hranie a technológia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™) na ďalšie zníženie duchov a rozmazania pohybu
FreeSync Premium prináša plynulejší herný zážitok bez trhania vďaka predvolenému zapnutiu VRR (variabilná obnovovacia frekvencia)
Technológia HDR (High Dynamic Range) podporuje formát HDR-10, ktorý vylepšuje svetlé a tmavé oblasti
Podporuje funkciu Adaptive-Sync s grafickými kartami NVIDIA GeForce a Freesync™ Premium s grafickými kartami AMD. Kompatibilný s grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 a novšími
Technológia Trace Free
GameVisual
GamePlus
HDCP 2.2
Extrémne nízke rozmazanie pohybu
Technológia VRR: FreeSync™ Premium
Technológia GameFast Input
Shadow Boost
DisplayWidget Lite
Nízke modré svetlo
Viacnásobný režim HDR
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,272 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 170 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Reproduktory: 2 W x 2
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Konektor pre slúchadlá: Áno
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 26 Pohotovostný režim [W]: 0,5 Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: +20° ~ -5°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 716,3 x 496,2 x 213,81 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 716,3 x 426,2 x 54,87 mm
Hmotnosť [kg]: 5,7 kg/ 6,7 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.43 kg |
| EAN: | 4711081907466 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,7 |
| Výška [mm]: | 496 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 170 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 716 |
| Hĺbka [mm]: | 214 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
