ASUS TUF Gaming VG27VQM
Kód: 8995769
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený herný monitor TUF Gaming VG27VQM1500R
Technológia Trace Free
GameVisual
Teplota farieb. Výber (4 režimy)
GamePlus
HDCP 2.2
Extrémne nízke rozmazanie pohybu
Technológia VRR: FreeSync™ Premium
Technológia GameFast Input
Nízke modré svetlo
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,311 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Reproduktory: 2 W x 2
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
Nástenný držiak: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon (+25° ~ -5°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 120 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 609 x 386,9 x 211,2 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 609 x 359,9 x 44 mm
Hmotnosť [kg]: 3,77 kg/ 6 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.45 kg |
| EAN: | 4711081714033 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 609 |
| Hĺbka [mm]: | 211 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 6 |
| Výška [mm]: | 387 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
