ASUS TUF Gaming VG27AQML5A
Kód: 175919
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor TUF Gaming Series 5 - VG27AQML5A27-palcový panel QHD Fast-IPS, 300 Hz, 0,3 ms, G-SYNC® kompatibilný s AMD FreeSync™ Premium, ELMB SYNC, VESA DisplayHDR™ 400, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, Gaming AI
Displej:
Veľkosť panela (palce): 27
Pomer strán: 16:9
Plocha displeja (v x š): 596,74 x 335,66 mm
Povrch displeja: antireflexný
Typ podsvietenia: LED
Typ panela: Fast IPS
Pozorovací uhol (CR>=10, V/Z): 178°/178°
Veľkosť pixelov: 0,233 mm
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Farebný priestor (DCI-P3): 95%
Jas (HDR, špičkový): 400 cd/m2
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1300:1
Zobrazované farby: 1073,7 milióna (10-bitové)
Čas odozvy: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Obnovovacia frekvencia (max.): 300 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Bez blikania: Áno:
Vlastnosti: Funkcie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou obrazu:
HraVizuálne: Áno
Výber teploty farieb: Áno (4 režimy)
GamePlus: Áno
HDCP: Áno, 2.2
Extrémne nízke rozmazanie pohybu: Áno
ELMB Synchronizácia: Áno
Technológia VRR: Áno (adaptívna synchronizácia)
Technológia rýchleho vstupu GameFast: Áno
Shadow Boost: Áno
DisplayWidget: Áno, DisplayWidget Center
Nízke modré svetlo: Áno
ASUS Power Sync: Áno
Technológia A.I. Assistant: AI Visual
Technológia A.I. Assistant: Dynamický krížový pohľad
Technológia A.I. Assistant: Dynamic Shadow Boost
Zvuk:
Reproduktory: Áno (2Wx2)
Vstupno-výstupné porty:
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI(v2.1) x 2
Rozbočovač USB: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (servisný port)
Konektor pre slúchadlá : Áno
Mechanická konštrukcia :
Naklonenie : Áno (+20° ~ -5°)
Otáčanie : Áno (+20° ~ -20°)
Otáčanie okolo osi: Áno (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Montáž na stenu VESA: 100x100 mm
Zámok Kensington: Áno
1/4" statívový závit: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 4711387919194 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 215 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,3 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,6 |
| Výška [mm]: | 534 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 300 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
